CENNET FİLMİ ÇEKİMLERİ BAŞLADI...

Yapımcılığını ve yönetmenliğini Biray DALKIRANın üstlendiği, d.f.g.s film yapımı olan Cennet adlı sinema filminin çekimlerine başlandı.

Filmin başrollerini Engin Altan DÜZYATAN, Zeynep PAPUÇÇUOĞLU, Şendoğan ÖKSÜZ ve Fahriye EVCEN paylaşıyor.

Filmin oyuncu seçimlerini ajansımız yapmıştır. Cast direktörlüğünü Mandalina Casting üstlenmiştir. Bunlar dışında ayrıca filmin basın danışmanlığını da yine Mandalina tarafından yapılmaktadır.

Aralık ayında vizyona girmesi beklenen filmin konusu, Atipik Psikoz geçiren bir gencin hayatı. Psikolojik, dram olan Cennet, Kültür Bakanlığından destek alan 13 filmden biri olarak şimdiden adını duyurmaya başladı.

Bu sinema filminde bünyemizde bulunan oyuncularımızdan, Şendoğan ÖKSÜZ başrollerden Dr.Ahmet karakterini oynarken, yine ajansımızın bünyesinde yer alan Yusuf EKŞİ, Nurten HELİK, Aylin Alaz AKÇENSİ, Gülistan KURTOĞLU, Atacan DURANOĞLU, Nilay ŞENTÜRK, İlayda SURATOĞLU, Hüseyin SANTUR gibi isimler yan karakterlerde oynamaktadırlar.

Bu haber 4734 kez okunmuştur
Mandalina'ya hoşgeldiniz.Ajansımız hakkında haberleri ve Mandalina Oyuncu Atölyesi'nin kampanyaları hakkında bilgi almak ister misiniz?
Daha SonraEvet