BEYAZ MELEK Rekora Koşuyor...

Mahsun Kırmızıgül, kendisinin yazdığı, yönettiği ve oynadığı Beyaz Melek filminin 18 günde 1 milyon seyirciye ulaştığını belirterek, Holywood filmlerini katlayacaklarını söyledi. Kırmızıgül, filmini 10. kez sanatçı arkadaşları ve hayranlarıyla Bursada izledi.

Osmangazi Belediyesine ait Akpınar Kültür Merkezinde 21:00 seansına giren Kırmızıgül ve başrol oyuncularından Sarp Apak, Beyaz Meleki seyirciler ile birlikte izledi. Devre arasında basın toplantısı düzenleyen Kırmızıgül, başka bir film çekeceğini ama şu an hangi projede çalışacağını bilmediğini ifade etti.

Kendi hayatı ile ilgili film çekmeyeceğini belirten Kırmızıgül, Benim hayatım film olabilecek bir hayat değil. Benim hayatımdan daha değerli hayatlar var. Yazılanların tamamı doğrudur. Bizim hikayemiz sadece huzurevlerinden yola çıkarak yazılmış bir yol hikayesi. Ben çok Fazla huzurevlerinden konuşmak istemiyorum, bizim filmimiz huzurevi hikayesi değil. Bir sevgi saygı hikayesi dedi.

Filmin yılbaşına kadar gösterimde olduğunu ve bir çok sinemanın bu filme gösterimden kaldırmak istemediğini söyleyen Kırmızıgül, 3. Haftası ama her geçen gün biraz daha artarak devam ediyor. Şans bizden yana değil seyirci bizden yana. Bu dönemde bir tatil günü yok, havalar iyi gidiyor, bayram yok. Havalar kötü gittiği zaman insanlar daha çok sinemaya gidiyor. Bütün bunların yanında Beyaz Melek bütün Hoolywod filmlerini 4e katlayarak yoluna devam ediyor. Her geçen gün daha da büyüyor. Benim ilk filmim.

Başarının geleceğini inanın bende beklemiyordum. Avrupada kapalı gişe, Türkiyede hafta sonu kapalı gişe. Avrupada 3-4 gün önceden yer bulmak mümkün değil. 18 günde 1 milyonu geçtik diye konuştu.

Bu haber 2954 kez okunmuştur
Mandalina'ya hoşgeldiniz.Ajansımız hakkında haberleri ve Mandalina Oyuncu Atölyesi'nin kampanyaları hakkında bilgi almak ister misiniz?
Daha SonraEvet