Recep İvedik Vizyonda

Yönetmenliğini Togan Gökbakarın yaptığı, senaryosunu Şahan Gökbakar ile Serkan Altuniğnenin yazdığı Recep İvedik filminin galası yapıldı.

İstinye Park Alışveriş Merkezi AFM Sinemalarındaki galaya, filmin aynı zamanda başrolünü üstlenen Şahan Gökbakar, kardeşi Togan Gökbakar ve Doğa Rutkay ile birlikte geldi. Burada basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Şahan Gökbakar, filmin fragmanının, internet sitesi Youtubedan yaklaşık 5 milyon kişi tarafından izlendiğini belirterek, Gerçekten bu çok sevindirici. Umarım film de bu kadar çok izlenir dedi.

Gökbakar, filmin çekimlerinde her gün üzerine kıl yapıştırıldığını anlattı. Bir gazetecinin sorusu üzerine, Kardeşimle çalışmak benim için güzeldi diye yanıt veren Gökbakar, daha sonra basın mensuplarına Alın size malzeme diyerek Doğa Rutkayı öptü. Yönetmen Gökbakar ise, Kardeşim belki başka bir yönetmenle çalışsaydı çok daha kaprisli olurdu. Gayet güzel bir çalışma oldu. Güzel bir film ortaya çıktı diye konuştu.

Filmin oyuncularından Fatma Toptaş da Recep İvedikin çok iyi bir film olduğunu düşündüğünü söyledi.

Geceye, filmin oyuncularından Tuluğ Çizgen ve Hakan Bilgin ile şarkıcılar Tuğba Ekinci, Yaşar ve manken Nilay Dorsanın da aralarında bulunduğu davetliler katıldı.

HABER:Hürhaber-www.hurhaber.com

Bu haber 3415 kez okunmuştur
Mandalina'ya hoşgeldiniz.Ajansımız hakkında haberleri ve Mandalina Oyuncu Atölyesi'nin kampanyaları hakkında bilgi almak ister misiniz?
Daha SonraEvet