Mandalina Casting'den Haberler

Oyuncu kadromuzda bulunan Şafak Tok, yapımcılığını Gold Yapım'ın yaptığı, Star Tv'de yayınlanan Siyah İnci dizisinde rol almaktadır.

Tok, dizide Metehan karakterini canlandırmaktadır.

Siyah İnci dizisi oyuncuları, Tolgahan Sayışman, Hande Erçel, Berk Hakman, Neriman Uğur, Hüseyin Avni Danyal, Burak Altay, Yeşim Büber, Mehmet Mehmedof, Melis Sezen, Çağla Demir gibi isimlerden oluşmaktadır.

Tüm oyuncularımıza başarılar dileriz.

Mandalina Management

Oyuncu kadromuzda bulunan Umut Demirdelen, yapımcılığını Es Film'in yaptığı, TRT 1'de yayınlanan Payitaht Abdülhamid dizisinde rol almıştır.

Payitaht Abdülhamid oyuncuları, Bülent İnal, Özlem Conker, Saygın Soysal, Ezgi Eyüboğlu, Akın Akınözü, Hakan Boyav, İbrahim Kendirci, Selen Öztürk, Can Sipahi, Umut Kurt gibi isimlerden oluşuyor.

Tüm oyuncularımıza başarılar dileriz.

Mandalina Casting

Oyuncumuz Nurseli Tırışkan, Mia Yapım'ın yapımcılığını üstlendiği ve Star TV'de yayınlanan Ateşböceği dizisinde Nuran karakteri ile rol almıştır.

Ateşböceği dizisi oyuncuları; Seçkin Özdemir, Nilay Deniz, Seda Güven gibi isimlerden oluşmaktadır.

Tüm oyuncularımıza başarılar diliyoruz.

Mandalina Casting

Oyuncumuz Bilal Gürdere, Star TV ekranlarında yayınlanan Söz dizisinde, Olcay Komiser karakteri ile rol almıştır.

Tims Yapım ve Bi Yapım ortaklığında çekilen Söz dizisi oyuncuları, Tolga Sarıtaş, Serhat Kılıç, Görkem Sevindik gibi isimlerden oluşuyor.

Bilal Gürdere'nin Söz dizisindeki sahnelerini izlemek için tıklayın.

Tüm oyuncularımıza başarılar dileriz.

Mandalina Management

Mandalina Oyunculuk Atölyesi öğrencimiz olan Büşra Bez, atölye çalışmalarından sonra ajansımızın kadrosuna alınmış ve Kamu Spotu reklamında rol almıştır.

Kendisini tebrik ederiz.

Mandalina Casting

Mandalina'ya hoşgeldiniz.Ajansımız hakkında haberleri ve Mandalina Oyuncu Atölyesi'nin kampanyaları hakkında bilgi almak ister misiniz?
Daha SonraEvet