OYUNCULUK EĞİTİMİ

31. Dönem Kayıtları Başladı!
  • Oyuncu olmak için fırsat! Usta oyuncular ile oyunculuk eğitimi kayıtları başladı.

  • Beylikdüzü şubemizdeki oyunculuk kursuna hemen kayıt olabilirsiniz.

  • Usta oyuncuların eğitmenliğinde, 2 ay ve 6 ay kamera önü oyunculuk eğitimi ile, dizilerde oynamak, sinema filmlerinde, reklamlarda rol almak artık imkansız değil.

MANDALİNA İLE HEDEFLERİNİZE ULAŞIN
  • Usta oyunculardan oyunculuk eğitimi alabilir,

  • Oyunculuk Eğitimi sonunda katılım belgesi sahibi olabilir,

  • Dizi, sinema ve reklamlarda rol alabilirsiniz.

EĞİTMENLER

OYUNCULUK EĞİTİMİ
BAŞVURU FORMU

  • (Not: Başvurunuz ile ilgili bilgi alabilmeniz için ve eğitimler hakkında bilgilendirilmeniz için bu seçeneği işaretlemeniz gerekmektedir.)
  • Arkadaş Kampanyası
  • oyunculuk-egitimi-kayitlari-basladi
Oyuncu olmak için "Mandalina Oyuncu Atölyesi"
Oyunculuk Kursları içinde en iddialısı!

Türkiye'nin önde gelen oyunculuk kursları içerisinde yer alan Mandalina Oyuncu Atölyesi, usta eğitmenleri ile kısa sürede adından söz ettiren oyunculuk atölyesi olmayı başardı.

İşte gazetelerde ve internet medyasında Mandalina Oyuncu Atölyesi ile ilgili çıkan haberler...

oyunculuk kursları - hürriyet kelebek haberi mandalina oyunculuk kursu - vatan gazetesi haberi oyunculuk atölyesi haberi - star gazetesi oyunculuk eğitimi habertürk haberioyunculuk kursu akşam gazetesi haberi

 

Oyuncu ve oyuncu adayları, yapacağımız atölye çalışmaları ile profesyonel eğitmenlerimiz eşliğinde dizi, sinema ve reklam oyunculuğuna hazırlatılacaktır.

Oyunculuk Eğitimi çalışmalarımızda, oyunculuk teknikleri konusunda bilgilendirilen katılımcılar, katıldıkları kurların sonunda atölye çalışmasını başarıyla tamamladıklarına dair katılım belgesi almaktadır. Atölye katılımcıları, eğitimlerde gösterdikleri başarıya ve eğitmenlerimizin değerlendirmelerine göre, TV sektöründe 10 yıldır faaliyet gösteren ve önemli bir yere sahip olan Mandalina Casting'in oyuncu kadrosunda yer almaya hak kazanıp, dizi, sinema, reklam projelerine sunulma imkanına sahip olacaktır.

Ve böylece dizilerde oynamak, artık hayal olmaktan çıkacak. Mandalina Oyuncu Atölyesi, Türkiye'deki oyunculuk kursları içerisinde, katılımcılarına bu imkanı tanıyan ilk ve tek oyunculuk kursudur...

 

Yeni sezondaki oyunculuk eğitimi kurlarımız için, ön kayıtlar başlamıştır. Yapılacak çalışmaların daha etkili olabilmesi için, çalışmalar maksimum 10-15 arası katılımcıdan oluşmaktadır. Oyunculuk kurslarımızın detayları aşağıdaki gibidir;

2 AYLIK OYUNCULUK ATÖLYESİ:

Süre : 2 ay (8 hafta)
Gün : Haftada 1 gün (Cumartesi)
Saat : Günde 2 saat (Toplam 16 saat)
Toplam Ücret : 1.500 TL (KDV Dahil)
(Tüm kredi kartlarına 3-6-9-12 taksit ya da elden 3 taksit ile ödeme imkanı.)

6 AYLIK OYUNCULUK ATÖLYESİ:

Süre : 6 ay (24 hafta)
Gün : Haftada 1 gün (Cumartesi)
Saat : Günde 2 saat (Toplam 48 saat)
Toplam Ücret : 3.500 TL (KDV Dahil)
(Tüm kredi kartlarına 3-6-9-12 taksit ya da elden 3 taksit ile ödeme imkanı.)

Kayıtlar başlamıştır. Sınıftaki kontenjan sayısı tamamlandığında, kayıtlarımız kapanmaktadır. Oyunculuk Kursu ön kayıtları hakkında bilgi almak için atolye@mandalinacasting.com adresine mail atabilir ya da 0212 873 4 111 ile 0546 873 41 11 'i arayabilirsiniz.

NOT: Oyunculuk Eğitimine katılanların, bir ay içerisinde 3 kez devamsızlık yapması durumunda kaydı dondurulur. Bu durumda oyunculuk kursuna katılım gösteren kişiye, herhangi bir ücret iadesi yapılmaz. Katılımcının talebine göre, bir sonraki oyunculuk eğitimi çalışmalarına ücretsiz olarak kayıt yenilenebilir. Kayıt yenilendikten sonra da aynı şekilde devamsızlık olduğu taktirde, oyunculuk atölyemize kayıt yenileme hakkı kaybedilir ve katılım belgesi verilmez. Bu tarz durumlarda kesinlikle ücret iadesi yapılmamaktadır.

Oyunculuk Eğitimi İçeriği:

* Sahne ve Uygulama
* Diksiyon - Fonetik
* Artikülasyon, Ses ve Nefes Kullanımı
* Doğaçlama
* Audition'a Hazırlık (Deneme Çekimine Hazırlık)
* Karakter Yaratmak
* Tiyatro ve Kamera Oyunculuğu Arasındaki Farklar
* Mimik
* Oyuncu - Yönetmen İlişkileri
* Senaryo ve Karakter Çözümleme

 

Günümüzde oyuncu ve oyuncu adaylarının en çok ihtiyaç duydukları konu, profesyonel bir eğitmenin ya da oyuncu koçunun gözünden performanslarının değerlendirilmesi ve yönetilmesidir. Mandalina Oyuncu Atölyesi, tam da bu konuda devreye girerek, verilen oyunculuk eğitimi ile, dizi, reklam ya da sinema filmlerinde rol alan veya alacak olan oyunculara, usta eğitmenler ile atölye çalışmaları yaparak hizmet vermektedir.

 

Oyunculuk Eğitimi ile ilgili faydalı bağlantılar

Kamera Önü Oyunculuk Eğitimini bizden alın, dizilerde, sinema filmlerinde ve reklamlarda rol alma şansını yakalayın!
Mandalina'ya hoşgeldiniz.Ajansımız hakkında haberleri ve Mandalina Oyuncu Atölyesi'nin kampanyaları hakkında bilgi almak ister misiniz?
Daha SonraEvet