TikTok Ajansı

TikTok Resmi Ajansı olarak hizmetinizdeyiz.
  • Oyunculuk konusunda Türkiye'nin en eski ajanslarından olan Mandalina, aynı zamanda dünyanın en çok kullanıcı sayısına sahip ve en çok kazandıran sosyal medya platformu TikTok'un Türkiye'deki resmi ajansıdır.

  • Siz de TikTok Türkiye Resmi ajansımıza bağlı olarak canlı yayınlar açabilir, ciddi ek kazançlar elde edebilirsiniz.

  • Ayrıca TikTok yayıncılarımızdan yetenekli olanlar, 2005'den beri faaliyette olduğumuz oyunculuk ajansımız aracılığıyla dizi ve reklam filmi projelerine sunulmaktadır.

TikTok Ajansımız ile daha çok kişiye ulaşın!
  • 1000'den fazla takipçiniz varsa başvuru yaparak yayıncımız olabilirsiniz.

  • TikTok videolarınıza keşfet desteği alabilir,

  • TikTok'un resmi etkinliklerine katılım sağlayabilir,

  • Daha çok insana ulaşarak, ciddi kazançlar elde edebilirsiniz.
YAYINCILARIMIZ

TikTok Yayıncı
Başvuru Formu

  • (Not: Başvurunuz ile ilgili bilgi alabilmeniz için ve eğitimler hakkında bilgilendirilmeniz için bu seçeneği işaretlemeniz gerekmektedir.)
Oyuncu olmak için "Mandalina Cast Ajans"
TikTokun en güvenilir resmi ajansı...

Türkiye'nin önde gelen oyunculuk kursları içerisinde yer alan Mandalina Oyuncu Atölyesi, usta eğitmenleri ile kısa sürede adından söz ettiren oyunculuk atölyesi olmayı başardı.

İşte gazetelerde ve internet medyasında Mandalina Oyuncu Atölyesi ile ilgili çıkan haberler...

oyunculuk kursları - hürriyet kelebek haberi mandalina oyunculuk kursu - vatan gazetesi haberi oyunculuk atölyesi haberi - star gazetesi oyunculuk eğitimi habertürk haberioyunculuk kursu akşam gazetesi haberi

 

Oyuncu ve oyuncu adayları, yapacağımız atölye çalışmaları ile profesyonel eğitmenlerimiz eşliğinde dizi, sinema ve reklam oyunculuğuna hazırlatılacaktır.

Oyunculuk Eğitimi çalışmalarımızda, oyunculuk teknikleri konusunda bilgilendirilen katılımcılar, katıldıkları kurların sonunda atölye çalışmasını başarıyla tamamladıklarına dair katılım belgesi almaktadır. Atölye katılımcıları, eğitimlerde gösterdikleri başarıya ve eğitmenlerimizin değerlendirmelerine göre, TV sektöründe 10 yıldır faaliyet gösteren ve önemli bir yere sahip olan Mandalina Casting'in oyuncu kadrosunda yer almaya hak kazanıp, dizi, sinema, reklam projelerine sunulma imkanına sahip olacaktır.

Ve böylece dizilerde oynamak, artık hayal olmaktan çıkacak. Mandalina Oyuncu Atölyesi, Türkiye'deki oyunculuk kursları içerisinde, katılımcılarına bu imkanı tanıyan ilk ve tek oyunculuk kursudur...

 

Yeni sezondaki oyunculuk eğitimi kurlarımız için, ön kayıtlar başlamıştır. Yapılacak çalışmaların daha etkili olabilmesi için, çalışmalar maksimum 10-15 arası katılımcıdan oluşmaktadır. Oyunculuk kurslarımızın detayları aşağıdaki gibidir;

2 AYLIK OYUNCULUK ATÖLYESİ:

Süre : 2 ay (8 hafta)
Gün : Haftada 1 gün (Cumartesi)
Saat : Günde 2 saat (Toplam 16 saat)
Toplam Ücret : 1.500 TL+KDV
(Tüm kredi kartlarına 3-6-9-12 taksit ya da elden 3 taksit ile ödeme imkanı.)

6 AYLIK OYUNCULUK ATÖLYESİ:

Süre : 6 ay (24 hafta)
Gün : Haftada 1 gün (Cumartesi)
Saat : Günde 2 saat (Toplam 48 saat)
Toplam Ücret : 3.500 TL+KDV
(Tüm kredi kartlarına 3-6-9-12 taksit ya da elden 3 taksit ile ödeme imkanı.)

Kayıtlar başlamıştır. Sınıftaki kontenjan sayısı tamamlandığında, kayıtlarımız kapanmaktadır. Oyunculuk Kursu ön kayıtları hakkında bilgi almak için atolye@mandalinacasting.com adresine mail atabilir ya da 0212 873 4 111 ile 0546 873 41 11 'i arayabilirsiniz.

NOT: Oyunculuk Eğitimine katılanların, bir ay içerisinde 3 kez devamsızlık yapması durumunda kaydı dondurulur. Bu durumda oyunculuk kursuna katılım gösteren kişiye, herhangi bir ücret iadesi yapılmaz. Katılımcının talebine göre, bir sonraki oyunculuk eğitimi çalışmalarına ücretsiz olarak kayıt yenilenebilir. Kayıt yenilendikten sonra da aynı şekilde devamsızlık olduğu taktirde, oyunculuk atölyemize kayıt yenileme hakkı kaybedilir ve katılım belgesi verilmez. Bu tarz durumlarda kesinlikle ücret iadesi yapılmamaktadır.

Oyunculuk Eğitimi İçeriği:

* Sahne ve Uygulama
* Diksiyon - Fonetik
* Artikülasyon, Ses ve Nefes Kullanımı
* Doğaçlama
* Audition'a Hazırlık (Deneme Çekimine Hazırlık)
* Karakter Yaratmak
* Tiyatro ve Kamera Oyunculuğu Arasındaki Farklar
* Mimik
* Oyuncu - Yönetmen İlişkileri
* Senaryo ve Karakter Çözümleme

 

Günümüzde oyuncu ve oyuncu adaylarının en çok ihtiyaç duydukları konu, profesyonel bir eğitmenin ya da oyuncu koçunun gözünden performanslarının değerlendirilmesi ve yönetilmesidir. Mandalina Oyuncu Atölyesi, tam da bu konuda devreye girerek, verilen oyunculuk eğitimi ile, dizi, reklam ya da sinema filmlerinde rol alan veya alacak olan oyunculara, usta eğitmenler ile atölye çalışmaları yaparak hizmet vermektedir.

 

Mandalina Oyunculuk Kursu - Derslerde neler yapıyoruz?

Türkiye'nin önde gelen oyunculuk kurslarından biri haline gelmemizin en önemli sebeplerinden biri de, usta eğitmen kadromuz ile hazırlamış olduğumuz müfredatın, eksiksiz öğrencilerimize aktarılmasıdır. Bu sayfamızda sizlere oyunculuk eğitimi derslerimizde neler yaptığımızdan bahsedeceğiz. Aşağıda, kurucumuz Temmuz Karikutal'ın ders içeriğimizi anlattığı videoyu izleyebilirsiniz.

Oyunculuk eğitimi içeriğimizde, yapılan teorik çalışmalarının yanı sıra, yapılan bolca pratiğin, katılımcılara sonsuz fayda sağladığını belirtebiliriz.

Eğitmenlerimiz bir süre teorik çalışmalar üzerinde durduktan sonra, katılımcılara bir sonraki dersler için hazırlanmaları gereken metinler vermekte ve bunları sahnelemenizi istemektedir. Bu çalışmalar, oyunculuk için büyük önem arz ederken, atölyemizde sizler için hazırladığımız özel tiyatro sahnesi dekorunda bu çalışmalarınızı eğitmenlerimize sahneleme imkanı bulmaktasınız.

Oyunculuk eğitimi müfredatımızı hazırlarken, hızlandırılmış şekilde katılımcılara en faydalı olabilecek içerikleri eğitmenlerimiz ile detaylıca görüşüp karar vermiş bulunmaktayız. Ses, nefes egzersizleri, diksiyon, fonetik çalışmaları, doğaçlama çalışmaları, sahne çalışmaları ile devam eden kurs sürecimiz, televizyon dizilerinin ve reklamlarının seçim sürecindeki en önemli etken olan audition çalışmaları ile devam etmektedir. Audition çekimleri yapılarak, auditionda yapılması gereken ve yapılmaması gerekenler anlatılmaktadır. 

Eğitime ilk başlanan hafta çekilen auditionlar ile, son haftalarda çekilen auditionlar birleştirilerek, kurucumuz Temmuz Karikutal'ın katıldığı bir derste katılımcılara izletilir. Hataları söylenir ve ilk gün çekilen videodaki performans ile son gün arasındaki performans farkı konuşulur. 

Tüm bunların sonunda, oyunculuk eğitimi bittiğinde ise, eğitmenlerimizin vermiş olduğu rapor sonucunda, atölye yetkililerimizin de audition  videolarındaki gelişimler ve atölyeye katılım istikrarı göz önünde bulundurularak, yetenekli gördüğümüz öğrencileri Mandalina Casting'in ajans kadrosuna alarak, dizi, sinema, reklam projelerine sunumlarını yapmaktayız.

Bu süreçten sonraki tüm aşama, tamamen kursdaki öğrendiklerinizi deneme çekimlerinde uygulayarak, rolü kapmaya kalıyor. Rolü kapmanın tamamen sizin elinizde olduğunu unutmayın...

Sizleri de oyunculuk kursumuza bekliyoruz...

Bol şanslar...

2014 yılından bu yana 35 dönemdir hizmet veren Mandalina Oyunculuk Kursu olarak, Mart 2019 tarihinden itibaren oyunculuk kurslarımıza bir süre ara verilmiştir. Usta eğitmenlerimizle birlikte, birbirinden yetenekli öğrencileri sektöre kazandıran Mandalina Oyunculuk Kursu, ileri tarihlerde tekrar oyunculuk eğitimlerine başladığı taktirde internet sayfamızdan ve sosyal medya hesaplarımızdan duyuruları yapılacaktır. 

Kurslarımız tekrar başladığı taktirde, M.E.B. sertifikalı olarak başlayacaktır ve o zaman kayıtlar alınacaktır. Bu süreçte kurs departmanımız aktif olmadığından dolayı, hiçbir öğrenci kaydı yapılmayacağını önemle bildiririz.

Yoğun ilgi ve alakanızdan dolayı teşekkür ederiz. Yakında tekrar eğitimlerimizde görüşmek üzere...

Oyunculuk Eğitimi ile ilgili faydalı bağlantılar

Kamera Önü Oyunculuk Eğitimini bizden alın, dizilerde, sinema filmlerinde ve reklamlarda rol alma şansını yakalayın!
Mandalina'ya hoşgeldiniz.Ajansımız hakkında haberleri ve Mandalina Oyuncu Atölyesi'nin kampanyaları hakkında bilgi almak ister misiniz?
Daha SonraEvet