Oyunculuk Eğitimi Fiyatları Ne Kadar?

Oyunculuk Eğitimi almak isteyen oyuncu adaylarının, bir oyunculuk kursuna başlamadan önce araştırdığı konuların başında, oyunculuk eğitimi fiyatları gelmektedir.

Bir çok oyuncu adayı, kursların belirlediği fiyatlara göre kararlarını vermektedir. Oyunculuk Kursları'ndaki ilk değerlendirilmesi gereken etken, eğitim veren eğitmenlerin kim olduğudur. Ancak bütçe sıkıntısı yaşayan oyuncu adayları, maddi durumlarından dolayı ilk olarak kurs ücretlerini baz alabiliyorlar.

Türkiye'de oyunculuk kurslarının fiyatları, 1.500 TL ile 5.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Bu fiyatlar alınacak olan eğitimin süresi ile bağlantılıdır. Ne kadar uzun eğitim almak isterseniz, kendinize ve geleceğinize yapacağınız yatırımdan o kadar faydalanabilirsiniz. Ve masrafınızda o kadar artacaktır. 

Oyunculuk eğitimi alanlar arasında yapılan istatistikler sonucunda görülmüştür ki, en büyük fayda uzun süreli eğitimlere katılanlara olmuştur. 6 ay - 1 yıl gibi süreli oyunculuk eğitimi alan kişilerin, dizilerde, reklamlarda daha fazla rol aldığı, istatistiksel olarakta kanıtlanmıştır.

Mandalina Oyunculuk Kursu - Derslerde neler yaptık?

 

Oyunculuk Kursu ücretleri içinde en uygun olanı, birbirinden usta oyuncuların eğitmenlik yaptığı Mandalina Oyuncu Atölyesi'dir. İyi eğitmenlerin bulunduğu kursların fiyatları ile kıyaslandığında bu durum açık bir şekilde görülmektedir. Türkiye'nin en iyi oyunculuk atölyelerinden biri olan Mandalina Oyunculuk Kursu'nun fiyatları ve detayları aşağıdaki görselde belirtilmiştir.

oyunculuk eğitimi fiyatları

Aşağıdaki başvuru formunu eksiksiz doldurarak, Türkiye'nin en köklü cast ajansları içinde olan Mandalina Casting'e oyunculuk başvurusu yapabilir, oyunculuğa ilk adımı atabilirsiniz.

Oyunculuk Başvuru Formu
Güvenlik Kodu
Mandalina Ajans'tan Bilgi/Reklam/Duyuru SMS'i almak istiyorum.
(Not: Başvurunuz ile ilgili bilgi alabilmeniz için bu seçeneği işaretlemeniz gerekmektedir.)

Başvurunuz incelendikten sonra tarafınıza dönüş sağlanacaktır.
Bu yazı 108122 kez okunmuştur.
Oyunculuk Eğitimi İçerik Sayfaları

Oyunculuk Eğitimi ile ilgili faydalı bağlantılar

Mandalina'ya hoşgeldiniz.Ajansımız hakkında haberleri ve Mandalina Oyuncu Atölyesi'nin kampanyaları hakkında bilgi almak ister misiniz?
Daha SonraEvet