Özel Oyunculuk Dersi

Özel oyunculuk dersi almak isteyen oyuncu ve oyuncu adayları, bu imkanı sağlayan kursların ve eğitmenlerin daha önce hangi çalışmalarda bulunduğunu, hangi oyunculara eğitmenlik yaptıklarını, ne kadar süredir oyunculuk eğitimi verdiklerini ve en önemlisi akademik geçmişlerini (hangi konservatuvarı bitirmişler ve hangi okullarda eğitmenlik yapmışlar gibi) araştırıp öğrenmelidirler. Bu bilgiler sizin verimli oyunculuk eğitimi alabilmeniz için hayati önem taşımaktadır. Tüm bu araştırmaları yapıp, kimden özel oyunculuk eğitimi alacağınıza karar verdikten sonra şartlarda ve zaman konusunda hocanız ile anlaşarak birebir oyunculuk dersi alabilirsiniz.

Oyuncu olmak isteyen ya da faal olarak kamera önünde oyunculuk yapan özellikle genç oyuncular, mutlaka eğitim almaya devam etmeli ve bilgilerine daha da fazlasını katmalıdırlar.

özel oyunculuk dersi

Özel oyunculuk dersi almak isteyen kişiler, oyunculuk eğitimi alacakları eğitmenden ya da oyunculuk kursunun iletişim telefonlarından direk olarak eğitmenlerin müsaitlik durumlarına göre ders günleri ve saatleri ayarlamalıdırlar.

Minimum 10 saat verilen özel oyunculuk dersleri, 10 saat sonunda eğitim alan kişinin kararına göre, talep ettiği kadar uzatılabilmektedir. Birebir oyunculuk dersi almanın en büyük avantajı, eğitmenin ders saati boyunca sadece sizinle ilgilenmesidir. 

birebir oyunculuk dersi

Aşağıdaki başvuru formunu eksiksiz doldurarak, Türkiye'nin en köklü cast ajansları içinde olan Mandalina Casting'e oyunculuk başvurusu yapabilir, oyunculuğa ilk adımı atabilirsiniz.

Oyunculuk Başvuru Formu
Güvenlik Kodu
Mandalina Ajans'tan Bilgi/Reklam/Duyuru SMS'i almak istiyorum.
(Not: Başvurunuz ile ilgili bilgi alabilmeniz için bu seçeneği işaretlemeniz gerekmektedir.)

Başvurunuz incelendikten sonra tarafınıza dönüş sağlanacaktır.
Bu yazı 7154 kez okunmuştur.
Oyunculuk Eğitimi İçerik Sayfaları

Oyunculuk Eğitimi ile ilgili faydalı bağlantılar

Mandalina'ya hoşgeldiniz.Ajansımız hakkında haberleri ve Mandalina Oyuncu Atölyesi'nin kampanyaları hakkında bilgi almak ister misiniz?
Daha SonraEvet